PL EN

Poradnia chirurgiczna

Konsultacje lekarskie odbywają się w gabinetach przy ul. Lubicz 23 A, ul. Jasnogórskiej 11, ul. prof. M. Życzkowskiego 29 w Krakowie. W trakcie spotkania lekarz zapoznaje się z historią choroby i dokumentacją medyczną pacjenta, wdraża badania diagnostyczne oraz informuje o możliwościach terapeutycznych. Wybór rodzaju zabiegu oraz techniki operacyjnej dokonywany jest zgodnie z obowiązującymi standardami. Lekarze zapewniają ciągłość opieki przed- i pooperacyjnej.

Pacjentów oczekujących na zabieg operacyjny umawiamy na wizytę kwalifikacyjną u Internisty/Kardiologa i w zależności od potrzeby u Diabetologa, Endokrynologa, Gastroenterologa celem dokonania oceny ogólnego stanu zdrowia oraz wykonania niezbędnych badań.

W ramach PYOGENES MED prowadzona jest również Poradnia Chirurgii Wątroby i Trzustki w której pacjent uzyska specjalistyczną pomoc w zakresie diagnostyki, leczenia oraz kwalifikacji do operacji ze wskazaniem Specjalistycznego Ośrodka Chirurgii Wątroby i Trzustki.

W celu umówienia spotkania prosimy o zapoznanie się z harmonogramem pracy Poradni, a następnie wypełnienie formularza rezerwacji wizyty lub kontakt telefoniczny.

Partnerzy

© Pyogenes Med | Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Dołącz do nas